Wybierz pontony Planet, wybierz swojego partnera na całe życie!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Certyfikaty
Chiny Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Certyfikaty
Cześć Lina, mam królika, jakość jest bardzo dobra. To było takie łatwe do złożenia. Jestem bardzo zadowolony z naszego nadmuchiwanego królika i od teraz zamówię go ponownie w przyszłości. Życzymy powodzenia w prowadzeniu firmy.

—— Ange, Australia

Jestem w Kalifornii i ta firma ma świetną obsługę klienta, świetnych przedstawicieli firmy, a produkt, który kupiłem, był doskonały! Byłem w kontakcie z Emberem i była niesamowita, że ​​wszystkie moje pytania zostały odebrane w odpowiednim czasie, a moje zamówienie dotarło na czas i jak zostało to przedstawione, wykorzystam tę firmę ponownie w przyszłości.

—— Tracie, Stany Zjednoczone

Muszę powiedzieć, że zamówienie było niesamowite, doskonałe i znacznie więcej niż 5 gwiazdek, było szybko, zmieniłem kolory zamówienia i zmiana była natychmiastowa z dużym uśmiechem. Dzięki wielkie

—— Ori, Izrael

Produkt dobrej jakości - zgodnie z reklamą. Szybka dostawa. Znowu skorzystałby z Planet Inflatables - dobrych łączności.

—— Steve, Wielka Brytania

Firma jest gotowa współpracować z klientem w celu rozwiązania każdego problemu. Jakość produktu jest doskonała, a Spółka wypełnia zobowiązania produkcyjne. Gorąco polecam tę Firmę innym nabywcom.

—— Robert J. Matson, United State

Wspaniały dostawca, świetna komunikacja i przyjazny personel. Oczekuj długich relacji biznesowych. Ian :)

—— Ian Howie, Wielka Brytania

Cześć Ember..Im tak przepraszam za opóźnienie. Długo byłem daleko. Gwiazdy są świetne. Dziękuję bardzo za wszystko i za szybką dostawę. Wszystko co najlepsze z Niemiec Costas

—— Costas, Niemcy

Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

Guangzhou Planet Inflatables Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : Planeta
Coroczne wyprzedaże : 4 Million-5 Million
Rok założenia : 2012
pc Export : 80% - 90%
Main products: Inflatable LED decorations,Inflatable tent,inflatable photo booth,inflatable advertising
Location: Guangzhou, China

Guangzhou Planet Inflatables Ltd Zlokalizowana w Kantonie, nasza firma jest zaangażowana w tworzenie nadmuchiwanych produktów, od projektowania, produkcji i sprzedaży nadmuchiwanych produktów.

Posiadając duże doświadczenie w produkcji nadmuchiwanych, produkujemy różne kategorie pontonów, takie jak nadmuchiwane namioty, nadmuchiwane gry, nadmuchiwane bramkarze, nadmuchiwane produkty reklamowe, wakacyjne pontony, nadmuchiwane gry wodne i pontony promocyjne z PVC.Wszystkie te nadmuchiwane produkty są sprzedawane klientom na całym świecie.

Opierając się na nieustannych wysiłkach, mamy elastyczną politykę produkcyjną i serwisową dla naszych klientów, a tymczasem gwarantujemy stabilność dobrej jakości.

Jesteś działem reklamy firmy handlowej?Jesteś projektantem firmy reklamowej?A może masz własną firmę zajmującą się wynajmem i sprzedażą pontonów?Nie wahaj się i przyjdź do nas, w 100% spełnimy Twoje indywidualne wymagania i pozwolimy Ci zrobić pontony własnymi rękami.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa Chan

Tel: 86-18988837087

Faks: 86-20-81001602

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas